Finland

HUR KAN VI HJÄLPA?

Kundkontakt är något av det bästa vi vet. Hör av dig då du behöver en förstklassig transportlösning, service eller reservdelar!

Finland

Ekeri Ab – Kållby
Kållbyvägen 1276
68800 Kållby
Tel. (06) 7887 400

Ekeri Ab – Hyvinge
Arolamminkatu 2
05880 Hyvinge
Tel. (06) 7887 492

Våra e-postadresser: förnamn.efternamn@ekeri.fi

Försäljning

SALES - NORTHERN FINLAND

Stefan Fagerström
+358 6 7887 431
stefan.fagerstrom@ekeri.fi

SALES - SOUTHERN FINLAND

Joakim Eklund
+358 6 7887 492
joakim.eklund@ekeri.fi

SALES - SOUTHERN FINLAND & RENTAL

Juha Kemppainen
+358 6 7887 433
juha.kemppainen@ekeri.fi

EXPORT SALES AND MARKETING

Anders Björklund
+358 6 7887 424
anders.bjorklund@ekeri.fi

KEY ACCOUNT SALES

Robert Nyholm
+358 6 7887 490
robert.nyholm@ekeri.fi

SALES SUPPORT

Timo Andersson
+358 6 7887 441
timo.andersson@ekeri.fi

SALES MANAGER

Stefan Ketola
+358 6 7887 432
stefan.ketola@ekeri.fi

Service och reservdelar

WORKSHOP MANAGER

Ronny Käcko
+358 6 7887 472
ronny.kacko@ekeri.fi

SPARE PARTS SALES

Mikko Nygård
+358 6 7887 473
mikko.nygard@ekeri.fi

SPARE PARTS SALES

Barbro Molander
+358 6 7887 475
barbro.molander@ekeri.fi

QUALITY AND AFTERSALES MANAGER

Daniel Asplund
+358 6 7887 415
daniel.asplund@ekeri.fi

Spare Parts Deliveries

Kim Dahlström
+358 44 4788 777
kim.dahlstrom@ekeri.fi

Recipient

Dennis Lillkåll
+358 6 7887 478
dennis.lillkall@ekeri.fi

OFFERT­FÖRFRÅGAN

Våra kunniga medarbetare hjälper dig gärna att hitta en passande transportlösning.

KONTAKTA OSS

Är du intresserad av vilka möjligheter våra produkter kan ge just dig?

© 2022 Ekeri Ab