Suomijoje

KUO GALĖTUME PADĖTI?

Ryšiai su klientais yra vienas iš mūsų mėgstamų dalykų. Nedvejodami susisiekite su mumis, jei prireikė aukščiausios kokybės gabenimo priemonės, remonto ar dalių!

Suomijoje

Ekeri Oy - Kolppi
Kolpintie 1276
68800 Kolppi
Suomijoje
Tel. +358 6 7887 400

Ekeri Oy - Hyvinkää
Arolamminkatu 2
05880 Hyvinkää
Suomijoje
Tel. +358 6 7887 492

Mūsų el. pašto adresai: vardas.pavardė@ekeri.fi

Pardavimas

SALES - NORTHERN FINLAND

Stefan Fagerström
+358 6 7887 431
stefan.fagerstrom@ekeri.fi

SALES - SOUTHERN FINLAND

Joakim Eklund
+358 6 7887 492
joakim.eklund@ekeri.fi

SALES - SOUTHERN FINLAND & RENTAL

Juha Kemppainen
+358 6 7887 433
juha.kemppainen@ekeri.fi

EXPORT SALES AND MARKETING

Anders Björklund
+358 6 7887 424
anders.bjorklund@ekeri.fi

KEY ACCOUNT SALES

Robert Nyholm
+358 6 7887 490
robert.nyholm@ekeri.fi

SALES SUPPORT

Timo Andersson
+358 6 7887 441
timo.andersson@ekeri.fi

SALES MANAGER

Stefan Ketola
+358 6 7887 432
stefan.ketola@ekeri.fi

Taisymas ir dalys

WORKSHOP MANAGER

Ronny Käcko
+358 6 7887 472
ronny.kacko@ekeri.fi

SPARE PARTS SALES

Mikko Nygård
+358 6 7887 473
mikko.nygard@ekeri.fi

SPARE PARTS SALES

Barbro Molander
+358 6 7887 475
barbro.molander@ekeri.fi

QUALITY AND AFTERSALES MANAGER

Daniel Asplund
+358 6 7887 415
daniel.asplund@ekeri.fi

Spare Parts Deliveries

Kim Dahlström
+358 44 4788 777
kim.dahlstrom@ekeri.fi

Recipient

Dennis Lillkåll
+358 6 7887 478
dennis.lillkall@ekeri.fi

TEIRAUTIS KAINOS PASIŪLYMO

Mūsų patyrę bendradarbiai mielai padės jums rasti tinkamą sprendimą pervežimams.

SUSISIEKTI

Ar norėtumėte patys išbandyti mūsų gaminių atveriamas galimybes?

© 2022 Ekeri Oy