Švedijoje

KUO GALĖTUME PADĖTI?

Ryšiai su klientais yra vienas iš mūsų mėgstamų dalykų. Nedvejodami susisiekite su mumis, jei prireikė aukščiausios kokybės gabenimo priemonės, remonto ar dalių!

Švedijoje

OF EKERI AB
Anders Anderssons väg 10, 285 35 Markaryd
Box 11, 285 21 Markaryd

+46 433-726 00
info@ofekeri.se

Kontaktinė informacija

VD/CEO

Fredrick Gripenwarg
+46 433-726 19
fredrick.gripenwarg@ofekeri.se

Säljare

Claes Olsson
+46 433-726 05
claes.olsson@ofekeri.se

Säljare

Mia Silvegren
+46 433-726 10
mia.silvegren@ofekeri.se

Säljare

Axel Gustafsson
+46 433-726 03
axel.gustafsson@ofekeri.se

Garantiansvarig/After Sales Advisor

Peter Lundahl
+46 433-726 12
peter.lundahl@ofekeri.se

Uthyrningsansvarig

Christian Olsson
+46 433-726 08
christian.olsson@ofekeri.se

Reservdelsansvarig

Johan Kumpula
+46 433-726 01
johan.kumpula@ofekeri.se

Leveransansvarig

Rasmus Christensen
+46 433-726 07
rasmus.christensen@ofekeri.se

Administration/
Uthyrning

Malin Sandström
+46 433-726 09
malin.sandstrom@ofekeri.se

TEIRAUTIS KAINOS PASIŪLYMO

Mūsų patyrę bendradarbiai mielai padės jums rasti tinkamą sprendimą pervežimams.

SUSISIEKTI

Ar norėtumėte patys išbandyti mūsų gaminių atveriamas galimybes?

© 2022 Ekeri Oy