Sverige

HVORDAN KAN VI HJELPE?

Kundekontakt er noe av det beste vi vet. Ta kontakt når du trenger en førsteklasses transportløsning, service eller reservedeler!

Sverige

OF EKERI AB
Anders Anderssons väg 10, 285 35 Markaryd
Box 11, 285 21 Markaryd

+46 433-726 00
info@ofekeri.se

Kontakt

VD/CEO

Fredrick Gripenwarg
+46 433-726 19
fredrick.gripenwarg@ofekeri.se

Säljare

Claes Olsson
+46 433-726 05
claes.olsson@ofekeri.se

Säljare

Mia Silvegren
+46 433-726 10
mia.silvegren@ofekeri.se

Säljare

Axel Gustafsson
+46 433-726 03
axel.gustafsson@ofekeri.se

Garantiansvarig/After Sales Advisor

Peter Lundahl
+46 433-726 12
peter.lundahl@ofekeri.se

Uthyrningsansvarig

Christian Olsson
+46 433-726 08
christian.olsson@ofekeri.se

Reservdelsansvarig

Johan Kumpula
+46 433-726 01
johan.kumpula@ofekeri.se

Leveransansvarig

Rasmus Christensen
+46 433-726 07
rasmus.christensen@ofekeri.se

Administration/
Uthyrning

Malin Sandström
+46 433-726 09
malin.sandstrom@ofekeri.se

PRIS­FORESPØRSEL

Våre kunnskapsrike medarbeidere hjelper deg gjerne med å finne en passende transportløsning.

KONTAKT OSS

Er du interessert i hvilke muligheter våre produkter kan gi deg?

© 2022 Ekeri Ab