Ruotsi

KUINKA VOIMME AUTTAA?

Asiakkaan yhteydenotto on yksi parhaimmista asioista, mitä tiedämme. Ota yhteyttä, kun tarvitset ensiluokkaista kuljetusratkaisua, huoltoa tai varaosia!

Ruotsi

OF EKERI AB
Anders Anderssons väg 10, 285 35 Markaryd
Box 11, 285 21 Markaryd

+46 433-726 00
info@ofekeri.se

Yhteystiedot

VD/CEO

Fredrick Gripenwarg
+46 433-726 19
fredrick.gripenwarg@ofekeri.se

Säljare

Claes Olsson
+46 433-726 05
claes.olsson@ofekeri.se

Säljare

Mia Silvegren
+46 433-726 10
mia.silvegren@ofekeri.se

Säljare

Axel Gustafsson
+46 433-726 03
axel.gustafsson@ofekeri.se

Garantiansvarig/After Sales Advisor

Peter Lundahl
+46 433-726 12
peter.lundahl@ofekeri.se

Uthyrningsansvarig

Christian Olsson
+46 433-726 08
christian.olsson@ofekeri.se

Reservdelsansvarig

Johan Kumpula
+46 433-726 01
johan.kumpula@ofekeri.se

Leveransansvarig

Rasmus Christensen
+46 433-726 07
rasmus.christensen@ofekeri.se

Administration/
Uthyrning

Malin Sandström
+46 433-726 09
malin.sandstrom@ofekeri.se

TARJOUS­PYYNTÖ

Ammattitaitoiset työntekijämme auttavat sinua löytämään sopivan kuljetusratkaisun.

OTA YHTEYTTÄ

Oletko kiinnostunut kuulemaan, mitä mahdollisuuksia tuotteemme tarjoavat juuri sinulle?

© 2022 Ekeri Oy