Norja

KUINKA VOIMME AUTTAA?

Asiakkaan yhteydenotto on yksi parhaimmista asioista, mitä tiedämme. Ota yhteyttä, kun tarvitset ensiluokkaista kuljetusratkaisua, huoltoa tai varaosia!

Norja

BESØKSADRESSE
Hunnselvvegen 10
2830 Raufoss, Norja

POSTADRESSE
Postboks 174
2831 Raufoss, Norja

Myynti

DAGLIG LEDER - EKERI NORGE AS

Trond Lundsten
+47 915 31 110
trond@ekeri.no

SELGER

Morten Mæhlum
+47 406 38 588
morten@ekeri.no

UTLEIE/JUNIOR SELGER

Stian Hestø
+47 900 89 036
sh@ekeri.no

SELGER

Torbjørn Gjerdalen
+47 905 54 881
torbjorn@ekeri.no

ETTERMARKEDSSJEF

Roman Budweg
+47 480 68 904
roman@ekeri.no

SJÅFØR

Jan Pellegård
+47 922 66 724
jan@ekeri.no

SENTRALBORD OG BOKFØRING

Hege Lundsten
+47 611 59 850
hege@ekeri.no

Huolto ja varaosat

VERKSTEDLEDER

Stian Bøe
+47 958 29 732
stian@ekeri.no

KUNDEMOTTAKER

Henning Skjølås
+47 904 70 232
henning@ekeri.no

DELELAGERANSVARLIG

Kim Weseth
+47 916 85 991
kim@ekeri.no

TARJOUS­PYYNTÖ

Ammattitaitoiset työntekijämme auttavat sinua löytämään sopivan kuljetusratkaisun.

OTA YHTEYTTÄ

Oletko kiinnostunut kuulemaan, mitä mahdollisuuksia tuotteemme tarjoavat juuri sinulle?

© 2022 Ekeri Oy